Get Adobe Flash player

Schroniska wyróżnione w  56 Ogólnopolskim Konkursie Współzawodnictwa Schronisk Młodzieżowych

SCHRONISKA  CAŁOROCZNE

WYRÓŻNIENIE ZŁOTE


1. Szkolne Schronisko Młodzieżowe
24-100 Puławy ul. Włostowicka 27
Dyrektor: Krystyna Tomczyk

2. Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Bolka i Lolka”
43-300 Bielsko-Biała, ul. Starobielska 10
Dyrektor: Barbara Jedynak

3. Schronisko Młodzieżowe PTSM „ Matecznik”
37-700 Przemyśl ul .Lelewela 6
Dyrektor: Sławomir Jakubiec

4. Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Granit”
43-460 Wisła, ul. Malinka 79
Dyrektor: Janusz Cebo

5. Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Hondrasik”
43-370 Szczyrk, ul. Sportowa 2
Dyrektor: Jarosław Konior

6.Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Cuma”
70-467 Szczecin , ul. Monte Cassino 19a
Dyrektor: Zbigniew Jakobsche

7. Szkolne Schronisko Młodzieżowe
45-027 Opole ul. Osmańczyka 20
Kierownik: Małgorzata Kostrzewa

8. Szkolne Schronisko Młodzieżowe  „Niezapominajka”
45-073 Opole, ul .Torowa 7
Dyrektor: Danuta Nowak

9. Szkolne Schronisko Młodzieżowe
37-613 Huta Różaniecka  57
Dyrektor: Maria Kudyba

10. Szkolne Schronisko Młodzieżowe Relaks
10-555 Olsztyn, ul. Żołnierska 13B
Dyrektor: Przemysław Bonk

11.  Szkolne Schronisko Młodzieżowe – Powiatowe Centrum Edukacji
32-800 Brzesko ul. Piastowska 2
Dyrektor: Krystian Sroka

12.  Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Bieszczadnik”
38-600 Lesko ul. Jana Pawła II 18B
Dyrektor: Tomasz Prawda

13. Szkolne Schronisko Młodzieżowe
32-048 Jerzmanowice, Łazy 37
Dyrektor: Karol Papisz

14. Szkolne Schronisko Młodzieżowe
59-220 Legnica , ul. H. Jordana 17
Dyrektor: Jolanta Jucewicz

15. Szkolne Schronisko Młodzieżowe
34-500 Zakopane, Krzeptówki 2
Dyrektor: Marta Jasińska
Kierownik: Zofia Grandys

16. Szkolne Schronisko Młodzieżowe
37-500 Jarosław ul. Reymonta 1
Dyrektor: Bartłomiej Kordas

17. Powiatowe Szkolne Schronisko Młodzieżowe
26-060 Chęciny, ul. Białego Zagłębia 1
Dyrektor: Robert Skrobot

18. Schronisko Młodzieżowe  PTSM „Oleandry”
30-060 Kraków, ul. Oleandry 4
Dyrektor: Bożena Lysy

19. Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Rozdzielnia wiatrów”
39-210 Dębica, Globikowa 81c
Dyrektor: Bożena Dziadosz

20. Szkolne Schronisko Młodzieżowe
48-267 Jarmołtówek, Pokrzywna 72A
Dyrektor: Bronisława Nowakowska

21. Szkolne Schronisko Młodzieżowe
72-600 Świnoujście ul. Gdyńska 26
Dyrektor: Wioleta Bury

22. Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Sarenka”
62-006 Kobylnica ul. Poznańska 50
Dyrektor : Marian Przybylski

23. Szkolne Schronisko Młodzieżowe -Ośrodek Edukacji Ekologicznej
34-370 Rajcza Nickulina     filia Rycerka  Kolonia 500
Dyrektor: Krzysztof  Jamrozowicz

24. Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Hanka”
60-463 Poznań, ul. Biskupińska 27
Dyrektor: Barbara Brzuszkiewicz

25. Szkolne Schronisko Młodzieżowe
30-731 Kraków, ul. Grochowa 21
Dyrektor: Marta Jasińska

26. Szkolne Schronisko Młodzieżowe im.P.E. Strzeleckiego
61 – 329 Poznań, ul.Głuszyna 127
Dyrektor : Anna Liebert
Kierownik : Zbigniew  Karwacki

27.  Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Skałka”
26-500 Szydłowiec  ul. Kościuszki 39
Dyrektor : Maria  Michajłow

28. Szkolne Schronisko Młodzieżowe
80-314 Gdańsk, al. Grunwaldzka 244
Dyrektor: Marlena Zajdzińska-Pełka

29. Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Ślązaczek”
40-086 Katowice, ul. Sokolska 26
Dyrektor: Janusz Magiera

30. Szkolne Schronisko Młodzieżowe
81-184 Gdynia, ul. Energetyków 13a
Dyrektor: Jolanta Złoch

31. Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Morena”
64-113 Osieczna , ul. Kopernika 4
Dyrektor: Rafał J.Popławski

32. Szkolne Schronisko Młodzieżowe
91-069 Łódź, ul. Legionów 27
Dyrektor: Iwona Jędrzejczak

33. Szkolne Schronisko Młodzieżowe
37-630 Oleszyce ul. Zielona 1b
Dyrektor : Monika Błaż
Kierownik: Grażyna Młodowiec

34. Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Lubachowie
58-114 Lubachów 12
Dyrektor: Sebastian Krzywda

35. Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Syrenka”
01-197 Warszawa ul. Karolkowa 53a
Dyrektor: Krzysztof Kłopotowski

36. Szkolne Schronisko Młodzieżowe
42-253 Janów, Siedlec, ul. Szkolna 8
Dyrektor: Henryk Srokosz

37. Szkolne Schronisko Młodzieżowe
56-320 Krośnice , ul. Kwiatowa 4
Dyrektor: Anna Jasięga

38. Szkolne Schronisko Młodzieżowe Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży
50-007 Wrocław ul. Kołłątaja 20
Dyrektor : Jacek Marek

39. Schronisko Młodzieżowe PTSM „Alko”
35-064 Rzeszów ,ul. Rynek 25
Dyrektor: Marian Dzimira

40.Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Dąbrówka”
48-200 Prudnik, ul. Dąbrowskiego 26
Dyrektor: Barbara Starzyk

41. Szkolne Schronisko Młodzieżowe
30-510 Kraków, ul. Sokolska 17
Dyrektor: Marta Jasińska       
Kierownik: Joanna  Fiksak


WYRÓŻNIENIE SREBRNE


1. Szkolne Schronisko Młodzieżowe
38-713 Lutowiska , Stuposiany 9
Dyrektor: Beata Krukowska
Kierownik: Elżbieta Bąk

2. Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Jura”
32-300 Olkusz , ul. Legionów Polskich 3
Dyrektor: Janusz Kurek

3. Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Rakowisko”
37-111 Rakszawa, ul. Środkowa 325
Kierownik: Joanna Tokarz

4.  Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Agrykola”
00-459 Warszawa ,ul. Myśliwiecka 9
Dyrektor: Mirosław Robak

5. Szkolne Schronisko Młodzieżowe
85 - 083 Bydgoszcz, ul. Sowińskiego 5
Dyrektor: Małgorzata Stachowicz

6.  Szkolne Schronisko Młodzieżowe "Maciejówka"
58-536 Lubomierz, Maciejowiec 13
Dyrektor: Halina Kowaliszyn

7.Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Wędrownik”
25-361 Kielce, ul. Szymanowskiego 5
Kierownik: Lidia Witkowska

WYRÓŻNIENIE BRĄZOWE


1. Schronisko Młodzieżowe PTSM „Szarotka”
34-500 Zakopane, ul. Nowotarska 45G
Dyrektor: Beata Pawlikowska

2.Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Wojtek”
58-580 Szklarska Poręba, ul. Piastowska 1
Dyrektor: Magdalena Krausiewicz-Fidor

3. Szkolne Schronisko Młodzieżowe
58-500 Jelenia Góra , Staniszów 50
Dyrektor :Wiesław Małecki

4.Szkolne Schronisko Młodzieżowe
47-154 Góra Św. Anny, ul. Szkolna 1
Dyrektor: Danuta Kupny

5. Schronisko Młodzieżowe PTSM „Na Wyspie”
50-266 Wrocław, ul. Wyspa Słodowa 10
Dyrektor: Agnieszka Dyk



SCHRONISKA  SEZONOWE

Wyróżnienie złote


1. Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Iwoniczu
38-440 Iwonicz Zdrój, ul. Zagrodniki 21
Dyrektor: Maria Zygmunt

2. Szkolne Schronisko Młodzieżowe obiekt nr 3 „Kłobuk”
10-687 Olsztyn, Nowa Kaletka 2
Dyrektor: Ewa Osińska

3.Szkolne Schronisko Młodzieżowe
38-710 Czarna, Czarna Górna 126
Dyrektor: Anna Łysyganicz

4. Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Rudzie Różanieckiej
37-613 Ruda Różaniecka 180
Dyrektor: Dorota Wróbel


Wyróżnienie srebrne


1.Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Sitareczka”
23-400 Biłgoraj, ul. Zamojska 2
Dyrektor: Adam Skakuj

 

SCHRONISKA  CAŁOROCZNE

Wyróżnienie złote - 41
Wyróżnienie  srebrne - 7
Wyróżnienie  brązowe -  5

razem: 53

SCHRONISKA  SEZONOWE


Wyróżnienie złote - 4   
Wyróżnienie  srebrne - 1
Wyróżnienie  brązowe - 0

razem: 5